ÜMRANİYE YÖNETİCİ EĞİTİM OKUMALARININ BU AY Kİ KONUĞU "OMUZLARIMDA DÜNYA" ADLI KİTABIYLA ŞAİR YAZAR NURULLAH GENÇ YÖNETİCİLERİMİZLE BULUŞTU
![ÜMRANİYE YÖNETİCİ EĞİTİM OKUMALARININ BU AY Kİ KONUĞU](/meb_iys_dosyalar/2023_05/11195554_IMG-20230511-WA0019.jpg)
Ümraniye Belediyesi ile ortaklaşa yürüttüğümüz "Ümraniye Yönetici Eğitim Okumaları" etkinliği kapsamında konuğumuz "Omuzlarımda Dünya " kitabıyla Şair- Yazar Nurullah Genç oldu.
Etkinliğe Ümraniye Belediye Başkanımız Sayın İsmet Yıldırım, Ümraniye İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa Özen, Ümraniye Belediyesi yöneticileri,şube müdürlerimiz ve okul/kurum müdürlerimiz katıldı.
Yöneticilerimizin liderlik, kişisel ve meslek gelişimini kazanması; farklı bakış açılarına sahip olması, kurumlarının başarılı bir biçimde gelecek zamanlara taşıyabilmesi, kurum kültürünü oluşturabilmeleri adına her ay bir yazar ve bir kitap etrafında buluşmaya devam edeceğiz.