İSTANBUL
ÜMRANİYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Ümraniye Milli Eğitim Müdürümüz Sn.Mustafa Özen başkanlığında spor faaliyetleri toplantısı yapıldı.
![Ümraniye Milli Eğitim Müdürümüz Sn.Mustafa Özen başkanlığında spor faaliyetleri toplantısı yapıldı.](/meb_iys_dosyalar/2022_09/06185019_IMG-20220906-WA0007.jpg)
Ümraniye İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn.Mustafa Özen'in Başkanlığında Ümraniye Gençlik Hizmetleri ve Spor İşleri Müdürü Sn.Mustafa Çamdereli, Ümraniye Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürü Özcan Kaya, Okul/Kurum Müdürlerimiz ve İlçe Spor komisyonunun katılımıyla ilçemizdeki spor faaliyetleri görüşüldü.