İSTANBUL ÜMRANİYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ümraniye İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Mustafa Özen'in 2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılı Kapanış Mesajı

 Ümraniye İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Mustafa Özen'in 2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılı Kapanış Mesajı

Değerli Öğretmen Arkadaşlarım, Sevgili Öğrenciler, Çok Kıymetli Veliler,

Sevgili öğrenciler, Bugün karnelerin alınmasıyla bir öğretim yılını daha geride bırakacak ve öğretmenlerinizle birlikte yaz tatil dönemine gireceksiniz. Ülkemizin aydınlık yarınları ve milletimizin umudu olan siz değerli öğrencilerimiz, yoğun ve yorucu bir eğitim öğretim yılının ardından fazlasıyla hak ettiğiniz bir tatil dönemi yaşayacaksınız. Yaşadığımız hayatın mutlu ve huzurlu yarınları bol bol kitap okuyacağınız, aileniz ve arkadaşlarınızla kaliteli vakit geçireceğiniz, dinleneceğiniz, varsa eksiklerinizi tamamlayacağınız, sosyal ve kültürel faaliyetler ile başarılarınızı daha da arttıracağınız bir süre olarak değerlendireceksiniz

Değerli okul yöneticileri, öğretmen arkadaşlarım ve eğitim çalışanları; bir eğitim- öğretim yılının daha sonuna geldik. Özveriyle yaptığınız çalışmalarınızdan dolayı sizleri kutluyorum. Siz değerli eğitim yöneticilerimiz, öğretmenlerimiz ve personelimizle daha iyi işler başaracağımıza gönülden inanıyorum. İlçemizde devam eden eğitim öğretim faaliyetleri, kültür, sanat ve spor etkinlikleri, topluma faydalı bireyler yetişme çalışmaları ve yakalanan başarılarda gösterdiğiniz gayret ve çabalardan dolayı her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Tüm öğretmenlerimize sağlıklı, mutlu ve gönüllerince yaşayacakları bir yaz tatili diliyorum.

Değerli Velilerimiz, Öğrencilerimizin Yaz Tatilini Verimli Değerlendirmek İçin ebeveyn olarak sizlere büyük görevler düşmektedir.'' Her anne ve baba çocuğunun iyi bir eğitim alarak toplumun kültürlü, saygın ve yararlı bireylerine dönüştürülmesi amacı ile her türlü olanağı seferber etmekte, her türlü çabayı göstermekte ve her türlü özveride bulunmaktadır. Sizlerin bu bilinci ve hassasiyeti taşıdığınıza olan inancım tamdır .

Bu vesile ile Tüm Öğrencilerimize sağlıklı, neşeli tatil geçirmelerini diliyorum. Tüm Öğretmen arkadaşlarıma, bir yıl boyunca yararlı ve fedakar çalışmalarında dolayı teşekkür ediyor; Sağlık, başarı ve mutluluklar dolu günler temenni ediyorum.

                                                                                                                                                                                                                   Mustafa ÖZEN                                                                                                                                                                                                                                                                                       Ümraniye İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

 

İstiklal Mh. Mithatpaşa Caddesi 43, 34760 Ümraniye/ İSTANBUL - 0216 328 25 85 0216 329 19 90

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.