İSTANBUL ÜMRANİYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÜMRANİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MUSTAFA ÖZEN'İN "15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ" MESAJI

ÜMRANİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MUSTAFA ÖZEN'İN

 

Vatan ve bağımsızlık ruhuyla demokrasi tarihimize altın harflerle kazınılan destansı mücadelenin anma günü "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" nün yedinci yıldönümünü birlik ve beraberlik içinde kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. 

Rengini şehitlerimizin kanından alan Ay Yıldızlı al bayrağımızın gölgesi altında sonsuza kadar hür ve bağımsız yaşamaya ant içmiş aziz milletimiz, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın öncülüğünde hain kalkışma engellenmiş ve devlet-millet bütünleşmesiyle tarihe altın harflerle nakşedilecek bir zafere imza atılmıştır. 

15 Temmuz'da vatan, demokrasi ve bağımsızlık uğruna mücadele veren kahraman insanımız asırlar öncesinde olduğu gibi yine aynı kararlılıkla yaşadığı toprakları ve şanlı tarihini korumanın, istikbalinin yegâne unsuru olduğunu tüm dünyaya haykırmıştır. 

Bu duygu ve düşüncelerle; 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Millî Birlik Günü'nün yedinci yıldönümünde bağımsızlığımız ve demokrasimiz uğruna mücadele veren 15 Temmuz şehitlerimize ve tarih boyunca aynı ortak mukaddes değerlerimiz uğruna canlarını feda eden şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyor, gazilerimizi şükran ve minnetle anıyorum.

 

                                                                                                                                                                                                                              Mustafa ÖZEN

                                                                                                                                                                                                            Ümraniye İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

 

İstiklal Mh. Mithatpaşa Caddesi 43, 34760 Ümraniye/ İSTANBUL - 0216 328 25 85 0216 329 19 90

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.