İSTANBUL ÜMRANİYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÜMRANİYE BELEDİYESİ İLE ORTAKLAŞA GERÇEKLEŞTİRDİĞİMİZ ÇANAKKALE EĞİTİM TURLARI HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR

Çanakkale Eğitim Turları ile öğrencilerimize milli, tarihi ve kültürel değerleri kazandırmak, tarih bilincinin gelişimine katkıda bulunmak ve öğrenciler arasındaki arkadaşlıkların pekiştirilmesi amaçlanmaktadır.
ÜMRANİYE BELEDİYESİ İLE ORTAKLAŞA GERÇEKLEŞTİRDİĞİMİZ ÇANAKKALE EĞİTİM TURLARI HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR

Ümraniye Belediyesi ile Ortaklaşa gerçekleştirdiğimiz "Çanakkale Eğitim Turları" hız kesmeden devam ediyor!    Ümraniye Belediyesi ile ortaklaşa gerçekleştirdiğimiz "Çanakkale Eğitim Turları" öğrencilerimizin yoğun ilgisi ile başladı.   İlçemizdeki resmi ve özel lise son sınıf öğrencilerimize yönelik ücretsiz olarak gerçekleştirilen "Çanakkale Eğitim Turları" hız kesmeden devam ediyor. Çanakkale Eğitim Turları kapsamında  Ümraniye Belediye Başkanımız Sayın İsmet Yıldırım, Ümraniye İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa Özen öğrencilerimizi her akşam,kahramanlık destanlarının yazıldığı Çanakkale şehrimize neşe dolu bir yolculukla uğurluyorlar.   "Çanakkale Eğitim Turları" ile öğrencilerimize milli, tarihi ve kültürel değerleri kazandırmak, tarih bilincinin gelişimine katkıda bulunmak ve öğrenciler arasındaki arkadaşlıkların pekiştirilmesi amaçlanmaktadır.   "Çanakkale Eğitim Turları", ilçemizdeki tüm resmi ve özel liselerin son sınıf öğrencilerinin katılımı ile devam edecektir.   Emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz.     25-11-202325-11-202325-11-202325-11-2023

İstiklal Mh. Mithatpaşa Caddesi 43, 34760 Ümraniye/ İSTANBUL - 0216 328 25 85 0216 329 19 90

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.