İSTANBUL
ÜMRANİYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Türkçimento Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Ziyareti
![Türkçimento Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Ziyareti](/meb_iys_dosyalar/2022_05/10141035_IMG-20220510-WA0012.jpg)
Ümraniye İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Mustafa Özen, Türkçimento Mesleki ve Teknik Anadolu Lisemizi ziyaret ederek öğrenci ve öğretmenlerimiz ile bir araya geldi. Okulda açılan Elektrik-Elektronik alanı sergisini ve okul atölyelerini gezerek aynı zamanda okulda yapılan Protokol Yürütme Kurulu Toplantısına da katılım sağladı.
![10-05-2022](/meb_iys_dosyalar/2022_05/k_10140728_IMG-20220510-WA0004.jpg)
![10-05-2022](/meb_iys_dosyalar/2022_05/k_10140737_IMG-20220510-WA0013.jpg)
![10-05-2022](/meb_iys_dosyalar/2022_05/k_10140746_IMG-20220510-WA0007.jpg)
![10-05-2022](/meb_iys_dosyalar/2022_05/k_10140754_IMG-20220510-WA0006.jpg)
![10-05-2022](/meb_iys_dosyalar/2022_05/k_10140803_IMG-20220510-WA0010.jpg)
![10-05-2022](/meb_iys_dosyalar/2022_05/k_10140811_IMG-20220510-WA0016.jpg)
![10-05-2022](/meb_iys_dosyalar/2022_05/k_10140820_IMG-20220510-WA0017.jpg)
![10-05-2022](/meb_iys_dosyalar/2022_05/k_10140829_IMG-20220510-WA0008.jpg)
![10-05-2022](/meb_iys_dosyalar/2022_05/k_10140835_IMG-20220510-WA0009.jpg)
![10-05-2022](/meb_iys_dosyalar/2022_05/k_10140843_IMG-20220510-WA0003.jpg)