İSTANBUL
ÜMRANİYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Şehit Köksal Karmil Ortaokulu/İHO Bayrak Töreni
![Şehit Köksal Karmil Ortaokulu/İHO Bayrak Töreni](/meb_iys_dosyalar/2022_10/03121057_1.jpg)
"Bayrağın Gölgesinde Birlikteyiz" projemiz kapsamında Belediye Başkanımız Sn. İsmet Yıldırım ve Milli Eğitim Müdür Vekili Sn.Ahmet Demirkalp'in katılımlarıyla bayrak törenimiz Şehit Köksal Karmil Ortaokulu/İHO'nda gerçekleştirildi. Okul bahçesinde gerçekleştirilen törenden sonra öğrenci ve öğretmenlerle bir araya gelinerek eğitim-öğretime dair sohbet edildi.