İSTANBUL
ÜMRANİYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Mesleki Eğitim Merkezi(MESEM) Süreç Değerlendirme Toplantısı
![Mesleki Eğitim Merkezi(MESEM) Süreç Değerlendirme Toplantısı](/meb_iys_dosyalar/2022_08/26151354_IMG-20220826-WA0004.jpg)
Ümraniye İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn.Mustafa Özen başkanlığında, Ümraniye Belediyesi İşim Var Okula Gidiyorum projesi yetkilileri ve İlçemizde resmi ve özel Meslek liselerimizin okul müdürleri ile Mesleki Eğitim Merkezi (MESEM ) Süreç Toplantısı gerçekleştirildi. Toplantının gündem maddelerinden biri de Ümraniye Belediyesi ile birlikte ortaklaşa gerçekleştireceğimiz Mesleki Eğitim Tanıtım Fuarı ile ilgili istişarede bulunuldu.