MATEMATİK OLİMPİYATLARI KURSU SONUÇ LİSTESİ
İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü´nün ortaklaşa yürüttüğü "İstanbul Öğretmen Akademileri" projesi kapsamında yapılacak olan Matematik Olimpiyatları İlçe Kursları lise ve ortaokul seçme sınavı sonuçlanmıştır.İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü´nün ortaklaşa yürüttüğü "İstanbul Öğretmen Akademileri" projesi kapsamında yapılacak olan Matematik Olimpiyatları İlçe Kursları lise ve ortaokul seçme sınavı sonuçlanmıştır.
ORTAOKULLAR |
|
ÖĞRENCİNİN ADI SOYADI |
OKULU |
TALHA KARABAŞ |
SELÇUK ECZA 50.YIL ORTAOKULU |
ZEHRA YILMAZ |
SELÇUK ECZA 50.YIL ORTAOKULU |
EBRAR BAYAR |
SELÇUK ECZA 50.YIL ORTAOKULU |
ELBERRA DİVAN |
ŞEHİT KÖKSAL KARMİL ORTAOKULU |
CEMRE DURMAAL |
SELÇUK ECZA 50.YIL ORTAOKULU |
EREN ATEŞ |
SELÇUK ECZA 50.YIL ORTAOKULU |
YAĞMUR VAYİÇ |
SELÇUK ECZA 50.YIL ORTAOKULU |
EREN YÜZÜGÜLDÜ |
SELÇUK ECZA 50.YIL ORTAOKULU |
NAZLICAN TEK |
ŞEHİT KÖKSAL KARMİL ORTAOKULU |
İSA KARACA |
ÜMRANİYE MERKEZ İMAM HATİP ORTAOKULU |
MUSAB KUBULAN |
DUDULLU İMAM HATİP ORTAOKULU |
MUHAMMED SAMED KAYAGİL |
MEHMET AKİF ERSOY İMAM HATİP ORTAOKULU |
MUSTAFA SAMET KARATAŞ |
MEHMET AKİF ERSOY İMAM HATİP ORTAOKULU |
Burhan UZUN |
NİHAT SAMİ BANARLI ORTAOKULU |
RABİA SUDE ÇELİKBAŞ |
SELÇUK ECZA 50.YIL ORTAOKULU |
KAYRA EREN YAZAR |
SELÇUK ECZA 50.YIL ORTAOKULU |
TAHA ERDEM İBRAHİMOĞLU |
ÇAKMAK ŞEHİT MAHMUT COŞKUNSU ORTAOKULU |
DOĞA GÜNCE GÜRSOY |
MEHMET AKİF İNAN ORTAOKULU |
RIDVAN GÖKPINAR |
YAVUZ SELİM ORTAOKULU |
NİSANUR KAPUCU |
ÜMRANİYE MERKEZ İMAM HATİP ORTAOKULU |
LİSELER |
|
ÖĞRENCİNİN ADI SOYADI |
OKULU |
ASUDE GÜNEŞ |
NAMIK KEMAL A.İHL |
YAREN İBRAHİMAĞAOĞLU |
NAMIK KEMAL A.İHL |
EREN TOPAL |
NAMIK KEMAL A.İHL |
SEYİTHAN KABULANTOK |
ÜMRANİYE LİSESİ |
TOLGA UÇAK |
NEVZAT AYAZ AND LİSESİ |
SEVAL OKYAY |
NAMIK KEMAL A.İHL |
BATUHAN GEDİK |
ATATÜRK M.T.A.L |
ALEYNA USTA |
ÜMRANİYE LİSESİ |
FATMA DELAL BURULTAY |
ÜMRANİYE LİSESİ |
HARUN KOÇAK |
NEVZAT AYAZ AND LİSESİ |
ROJÜN ŞENGÜLER |
ÜMRANİYE LİSESİ |
MUHAMMED AHMET OZAN |
NAMIK KEMAL A.İHL |
BEDİRHAN DEMİREL |
NAMIK KEMAL A.İHL |
YİĞİT ALP POLAT |
NAMIK KEMAL A.İHL |
BİLAL AYGÜNEŞ |
NAMIK KEMAL A.İHL |
SELAHATTİN DERİN |
NAMIK KEMAL A.İHL |
NUH EMRE ÇEBİN |
NAMIK KEMAL A.İHL |
ENES ELİK |
ATATÜRK M.T.A.L |
CİHAN ERDOĞAN |
ATATÜRK M.T.A.L |
MUSA BURAK ALTUNDAĞ |
ATATÜRK M.T.A.L |