İSTANBUL
ÜMRANİYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İSTANBUL İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZLE ÜMRANİYE OKUL VE KURUM MÜDÜRLERİ BULUŞMASI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.
![İSTANBUL İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZLE ÜMRANİYE OKUL VE KURUM MÜDÜRLERİ BULUŞMASI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.](/meb_iys_dosyalar/2024_02/09172708_img20240209wa0051.jpg)
İstanbul İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Doç.Dr. Murat Mücahit Yentür başkanlığında Eğitim öğretim süreçleriyle ilgili görüş, öneri ve geri bildirimlerin değerlendirildiği "Kurum ve Okul Müdürleri Buluşması"; İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Mustafa Özen, şube müdürlerimiz, okul ve kurum müdürlerimizin katılımlarıyla gerçekleştirildi.