İSTANBUL
ÜMRANİYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Eğitim, Güvenlik ve Koordinasyon Toplantısı
![Eğitim, Güvenlik ve Koordinasyon Toplantısı](/meb_iys_dosyalar/2022_09/09142559_IMG-20220909-WA0005.jpg)
Ümraniye Kaymakamımız Sn. Abdulaziz Aydın'ın başkanlığında 2022-2023 Eğitim- Öğretim Yılı Eğitim, Güvenlik ve Koordinasyon toplantısı İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn.Mustafa Özen, İlçe Emniyet Müdürü Sn.Cenk BAL, İlçe Sağlık Müdürü Sn.Cemal Karaağaç, Okul ve kurum müdürlerimizin katılımlarıyla gerçekleştirildi.