İSTANBUL ÜMRANİYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"ÇOCUK SAĞLIĞINI KORUMAK VE GELİŞTİRMEK" PROJESİ KAPSAMINDA İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDIİŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI.

İstanbul Medeniyet Üniversitesi, Ümraniye Kaymakamlığı ve Müdürlüğümüz arasında imzalanan işbirliği protokolü kapsamında; çocuk sağlığını korumak ve geliştirmek amacıyla ilçemiz okullarında eğitim gören öğrencilere yönelik gönüllülük esaslı gerçekleştirilecek 'Ebeveynlerin Dijital Ebeveynlik Yeterliklerinin ve Farkındalıklarının Artırılmasına Yönelik Hazırlanan Programının Etkinliliği', 'Lise Öğrencilerine Yönelik Hazırlanan Siber Zorbalık Farkındalık  Eğitim Programının Etkinliği', 'Okul Çağı Çocuklarda Orta Kulak Fonksiyonlarının İncelenmesi', 'Okul Çağı Çocuklarda Odyometre ile İşitme Taraması', 'Okul Çağı Çocuklarda Gürültünün İşitme Sağlığına Etkisi: Farkındalık Çalışması', Okul Çağı Çocuklarına Kaza/Yaralanmalarda Uygulanabilecek Temel İlk Yardım Becerilerinin Kazandırılması' ve 'Kendimi Seviyorum Sağlıklı Besleniyorum' konularında işbirliği yapılacak.

İşbirliği Protokolü imza törenine, İstanbul Medeniyet Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Sayın Gülfettin Çelik,  Ümraniye Kaymamımız Sayın Abdülaziz Aydın, Ümraniye İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa Özen ve Üniversite Öğretim Üyeleri katıldılar.

Emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz.

18-04-202318-04-202318-04-2023

İstiklal Mh. Mithatpaşa Caddesi 43, 34760 Ümraniye/ İSTANBUL - 0216 328 25 85 0216 329 19 90

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.