İSTANBUL
ÜMRANİYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
"ÇANAKKALE KÜLTÜR GEZİLERİMİZ" TAMAMLANDI
![](/meb_iys_dosyalar/2023_05/12195521_IMG-20230510-WA0010.jpg)
"Çanakkale Kültür Gezileri"miz tamamlandı.
Şanlı tarihimizi yakından tanımak, şehitlerimizi anmak ve manevi değerlerimize sahip çıkmak amacıyla Ümraniye Belediyemizle ortaklaşa düzenlediğimiz Çanakkale Kültür gezilerimiz bugün itibariyle tamamlandı. 5 binden fazla öğrencimizin, öğretmenlerimizin ve ilçe personelimizin de katılım gösterdiği Çanakkale kültür turlarımız yoğun ilgi gördü. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz.