İSTANBUL
ÜMRANİYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
"Bayrağın Gölgesinde Birlikteyiz"
![](/meb_iys_dosyalar/2022_05/23152334_IMG-20220523-WA0045.jpg)
"Bayrağın Gölgesinde Birlikteyiz" projemiz kapsamında Belediye Başkanımız Sn. İsmet Yıldırım ve Milli Eğitim Müdürümüz Sn.Mustafa Özen'in katılımlarıyla bayrak törenimiz Şehit Sevgi Yeşilyurt İlkokulu/İho'muzda gerçekleştirildi. Okul bahçesinde gerçekleştirilen törenden sonra Belediye Başkanımız Sn. İsmet Yıldırım ve Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Mustafa Özen öğrenci, öğretmen ve veliler bir araya gelerek eğitim-öğretime dair sohbet ettiler.