İSTANBUL ÜMRANİYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı Açılış Mesajı

2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı Açılış Mesajı

Sevgili Öğrenciler, Saygıdeğer Çalışma Arkadaşlarım ve Kıymetli Velilerimiz;

 Yeni bir eğitim öğretim yılına daha sevinç, mutluluk ve heyecanla başlıyoruz. Sorumluluk ve yükümlülüklerimizin farkında olarak var gücümüzle eğitim-öğretim vazifemize sarılacağız. Medeniyetimizin geleceği olan öğrencilerimizin daha iyi yetişmesi, onların milli, manevi ve kültürel değerlerine bağlı, ailesini, milletini, devletini, vatanını, bayrağını çok seven, düşünen, sorgulayarak bilgiyi kullanan, bilginin rehberliğinde araştırıp üreten, gelişime açık ve yenilikçi ama en önemlisi ülkesinin menfaatlerini ve insanlığın faydasını düşünen bireyler yetiştirmek için büyük bir şevk ve azimle çalışacağız. Bu süreçte birlik ve beraberlik içerisinde hareket etmeye mecburuz.

  Bu yeni eğitim öğretim yılında da başta eğitimin en temel öznesi olan öğretmenlerimiz öğrencileri için fedakâr gayretlerini sarf etmeye, eğitimin en mühim unsuru olan velilerimiz aile ortamlarında çocuklarımızı desteklemeye devam ederken, yarınlarımızın teminatı olan gözümüzün nuru öğrencilerimiz de üzerlerine düşen görev ve sorumlulukları azimle yerine getirip başarılı olmaya gayret göstereceklerdir.

  Bu duygu ve düşüncelerle başta sevgili öğrencilerimiz olmak üzere, fedakârca çalışan maarif kadromuzun ve velilerimizin 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılını kutluyor, İlçemiz ve ülkemize başarılar getirmesini temenni ediyorum.

 

                                                                                                                                                             Mustafa ÖZEN

                                                                                                                                             Ümraniye İlçe Milli Eğitim Müdürü

İstiklal Mh. Mithatpaşa Caddesi 43, 34760 Ümraniye/ İSTANBUL - 0216 328 25 85 0216 329 19 90

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.