İSTANBUL ÜMRANİYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

YÖGEP Kasım Ayı Faaliyeti

Din Öğretimi Genel müdürlüğünün Kalite Takip Sistemi (KTS) kapsamında yer alan Yönetici Gelişim Programı'nın (YÖGEP) İmam hatip lisesi ve imam hatip ortaokulu müdürlerine yönelik her ay belirlenen faaliyetlerinin Kasım ayı toplantısı Ümraniye ilçe Milli Eğitim Müdürümüz Adil GÜR başkanlığında Namık Kemal İmam Hatip Lisesi'nde gerçekleştirildi.
YÖGEP Kasım Ayı Faaliyeti

Din Öğretimi Genel müdürlüğünün Kalite Takip Sistemi (KTS) kapsamında yer alan Yönetici Gelişim Programı'nın (YÖGEP) İmam hatip lisesi ve imam hatip ortaokulu müdürlerine yönelik her ay belirlenen faaliyetlerinin Kasım ayı toplantısı Ümraniye ilçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Adil Gülmez başkanlığında Namık Kemal İmam Hatip Lisesi'nde gerçekleştirildi. Toplantıda Çekmeköy Mimar Sinan İmam Hatip Ortaokulu DKAB öğretmeni Gökhan ERENOĞLU tarafından "Yönetim süreçlerinde motivasyon, okula/kuruma aidiyet hissi, sürdürülebilir takım ruhu ve kurum kültürü oluşturma" konulu seminer verildi. Toplantının bir bölümüne İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Süleyman GÖKÇİMEN de katıldı. Toplantı okul müdürlerinin karşılıklı soru cevap şeklinde değerlendirmesiyle sona erdi.

05-12-201905-12-201905-12-201905-12-201905-12-2019

İstiklal Mh. Mithatpaşa Caddesi 43, 34760 Ümraniye/ İSTANBUL - 0 216 329 19 90

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.