İSTANBUL ÜMRANİYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürümüz Süleyman Gökçimen'in Eğitim Öğretim Yılı Açılış Mesajı

Milli Eğitim Müdürümüz Süleyman Gökçimen'in Eğitim Öğretim Yılı Açılış Mesajı

Uzun bir tatilin ardından 9 Eylül 2019 Pazartesi günü yeni eğitim-öğretim yılına huzur ve güven içinde girmenin mutluluğu içindeyiz. Yeni bir eğitim-öğretim yılına başlamanın heyecanını öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz, idarecilerimiz ve velilerimizle paylaşıyoruz.

"Mutlu çocuklar, Güçlü Türkiye" hedefi 2023 Eğitim Vizyonu ile hayat bulmakta ve ülkemiz 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine emin adımlarla koşmaktadır.

Çocuklarımızı ve gençlerimizi vatanımıza, milletimize, en önemlisi kendilerine yararlı bireyler olarak, geleceğe hazırlamak bizlerin vazifesidir. Çocuklarımızı ve gençlerimizi ne kadar iyi yetiştirebilirsek, onlara ne kadar çok imkân sunabilirsek, ülkemizin yarınları da o kadar parlak olacaktır. Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi öğrenci, öğretmen ve velilerimiz arasında kurulacak sağlıklı bir iletişim ve işbirliği ile bu eğitim - öğretim yılının da verimli ve başarılı geçmesini diliyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle yeni eğitim ve öğretim yılında tüm öğretmen ve öğrencilerimize başarılar diliyor, ebediyete intikal etmiş bulunan, fedakârca görevini ifa ederken şehitlik makamıyla şereflenen, gazilik unvanıyla onurlanan eğitim camiamızın aziz neferlerini saygı ve şükranla yâd ediyor, 2019-2020 öğretim yılının ilçemize, ilimize, ülkemize ve tüm insanlığa hayırlı ve uğurlu olmasını diliyor sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

İstiklal Mh. Mithatpaşa Caddesi 43, 34760 Ümraniye/ İSTANBUL - 0 216 329 19 90

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.