İSTANBUL ÜMRANİYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Mehmet Akif Ersoy İmam Hatip Ortaokulu’nun temel atma töreni gerçekleştirildi.

Mehmet Akif Ersoy İmam Hatip Ortaokulu’nun temel atma töreni gerçekleştirildi.

SAYIN BAKANIM SN MİLLETVEKİLLERİM SN GENEL MÜDÜRÜM SN BELEDİYE BAŞKANIM SN KAYMAKAMIM İL MİLLİ EGİTİM MÜDÜRÜM VE DEĞERLİ ÜMRANİYELİLER

GELİŞEN VE DEĞİŞEN DÜNYAYA ENTEGRE OLMA YOLUNDA BÜYÜK MESAFELER KATEDEN ÜLKEMİZ, SON YILLARDA ÇOK ÖNEMLİ, DEĞERLİ VE GEREKLİ YATIRIMLARA İMZA ATMAKTA VE BU YATIRIMLARDAN MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞIMIZ DA ÜLKEMİZİN GELECEĞİNE OLAN KATKISINA, İNSANA VERDİĞİ HİZMETE YAKIŞIR ORANDA NASİBİNİ ALMAKTADIR.

 OKULLARIMIZIN YENİLENMESİ, DERSLİK SAYILARININ ARTTIRILMASI, MEVCUT DERSLİKLERİN ÇAĞA UYGUN EĞİTİM METARYALLERİ İLE DONATILMASI VE EĞİTİM TEKNOLOJİLERİ ALANINDA ÜLKEMİZİN KALİTESİ HIZLA YÜKSELMEKTE, GELECEĞİMİZE YÜRÜYEN BU YOL, SAĞLAM TAŞLARLA DÖŞENMEKTEDİR.

BUNUNLA BİRLİKTE EĞİTİME GÖNÜL VEREN BAĞIŞÇILAR VE HER TÜRLÜ İMKÂNLARI İLE BİZLERİ YALNIZ BIRAKMAYAN, HER DAİM ZORUMUZU KOLAY EYLEYEN YEREL YÖNETİMLER DE BU SEFERBERLİĞE CİDDİ KATKI SUNMAKTADIRLAR.

ÜMRANİYE İLÇESİ OLARAK ZÜBEYDE HANIM ORTAOKULUNU BAŞLANGIÇ SAYMIŞ, 2. OKULUMUZUN TEMELİNİ BU GÜN ATMAKLA BİRLİKTE 3. OKULUMUZ İÇİN DE ÇALIŞMALARIMIZA ÇOKTAN BAŞLAMIŞ BULUNMAKTAYIZ.

ÜMRANİYE’NİN EĞİTİM ALANINDA Kİ EN BÜYÜK ŞANSI SAYILAN MADDİ VE MANEVİ DESTEĞİNİ BİZLERDEN ESİRGEMEYEN BELEDİYEMİZE VE DEĞERLİ BAŞKANIMIZ SAYIN HASAN CAN’A ŞAHSIM VE TEMSİL ETTİĞİM TÜM EĞİTİM HİZMETİ ALAN ÖĞRETMEN, ÖĞRENCİ VE VELİLERİM ADINA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.

BU GÜN TEMELİNİ ATTIĞIMIZ BU GÜZEL EĞİTİM YUVASININ, ÜLKEMİZİN VE BU TOPRAKLARIN KÜLTÜRÜNÜ, DEĞERİNİ BİLEN, YAŞAYAN VE YAŞATAN NESİLLER ÇIKARMASINI CENABI ALLAHTAN NİYAZ EDERİM.

 

SAYGILARIMLA… SÜLEYMAN GÖKÇİNEM ÜMRANİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ

 

İstiklal Mh. Mithatpaşa Caddesi 43, 34760 Ümraniye/ İSTANBUL - 0 216 329 19 90

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.