İSTANBUL ÜMRANİYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MATEMATİK OLİMPİYATLARI KURSU SONUÇ LİSTESİ

İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü´nün ortaklaşa yürüttüğü "İstanbul Öğretmen Akademileri" projesi kapsamında yapılacak olan Matematik Olimpiyatları İlçe Kursları lise ve ortaokul seçme sınavı sonuçlanmıştır.
MATEMATİK OLİMPİYATLARI KURSU SONUÇ LİSTESİ

İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü´nün ortaklaşa yürüttüğü "İstanbul Öğretmen Akademileri" projesi kapsamında yapılacak olan Matematik Olimpiyatları İlçe Kursları lise ve ortaokul seçme sınavı sonuçlanmıştır.

ORTAOKULLAR

ÖĞRENCİNİN ADI SOYADI

OKULU 

TALHA KARABAŞ

SELÇUK ECZA 50.YIL ORTAOKULU

ZEHRA YILMAZ

SELÇUK ECZA 50.YIL ORTAOKULU

EBRAR BAYAR

SELÇUK ECZA 50.YIL ORTAOKULU

ELBERRA  DİVAN

ŞEHİT KÖKSAL KARMİL ORTAOKULU

CEMRE DURMAAL

SELÇUK ECZA 50.YIL ORTAOKULU

EREN ATEŞ

SELÇUK ECZA 50.YIL ORTAOKULU

YAĞMUR VAYİÇ

SELÇUK ECZA 50.YIL ORTAOKULU

EREN YÜZÜGÜLDÜ

SELÇUK ECZA 50.YIL ORTAOKULU

NAZLICAN TEK

ŞEHİT KÖKSAL KARMİL ORTAOKULU

İSA KARACA

ÜMRANİYE MERKEZ İMAM HATİP ORTAOKULU

MUSAB  KUBULAN

DUDULLU İMAM HATİP ORTAOKULU

MUHAMMED SAMED KAYAGİL

MEHMET AKİF ERSOY İMAM HATİP ORTAOKULU

MUSTAFA SAMET KARATAŞ

MEHMET AKİF ERSOY İMAM HATİP ORTAOKULU

Burhan UZUN

NİHAT SAMİ BANARLI ORTAOKULU

RABİA SUDE ÇELİKBAŞ

SELÇUK ECZA 50.YIL ORTAOKULU

KAYRA EREN YAZAR

SELÇUK ECZA 50.YIL ORTAOKULU

TAHA ERDEM  İBRAHİMOĞLU

ÇAKMAK ŞEHİT MAHMUT COŞKUNSU ORTAOKULU

DOĞA GÜNCE GÜRSOY

MEHMET AKİF İNAN ORTAOKULU

RIDVAN GÖKPINAR

YAVUZ SELİM ORTAOKULU

NİSANUR KAPUCU

ÜMRANİYE MERKEZ İMAM HATİP ORTAOKULU

LİSELER

ÖĞRENCİNİN ADI SOYADI

OKULU

ASUDE GÜNEŞ

NAMIK KEMAL A.İHL

YAREN İBRAHİMAĞAOĞLU

NAMIK KEMAL A.İHL

EREN TOPAL

NAMIK KEMAL A.İHL

SEYİTHAN KABULANTOK

ÜMRANİYE LİSESİ

TOLGA UÇAK

NEVZAT AYAZ AND LİSESİ

SEVAL OKYAY

NAMIK KEMAL A.İHL

BATUHAN GEDİK

ATATÜRK M.T.A.L

ALEYNA USTA

ÜMRANİYE LİSESİ

FATMA DELAL BURULTAY

ÜMRANİYE LİSESİ

HARUN KOÇAK

NEVZAT AYAZ AND LİSESİ

ROJÜN ŞENGÜLER

ÜMRANİYE LİSESİ

MUHAMMED AHMET OZAN

NAMIK KEMAL A.İHL

BEDİRHAN DEMİREL

NAMIK KEMAL A.İHL

YİĞİT ALP POLAT

NAMIK KEMAL A.İHL

BİLAL AYGÜNEŞ

NAMIK KEMAL A.İHL

SELAHATTİN DERİN

NAMIK KEMAL A.İHL

NUH EMRE ÇEBİN

NAMIK KEMAL A.İHL

ENES ELİK

ATATÜRK M.T.A.L

CİHAN ERDOĞAN

ATATÜRK M.T.A.L

MUSA BURAK ALTUNDAĞ

ATATÜRK M.T.A.L

İstiklal Mh. Mithatpaşa Caddesi 43, 34760 Ümraniye/ İSTANBUL - 0 216 329 19 90

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.