İSTANBUL ÜMRANİYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

LGS Soruları Cevaplama Zamanı

2020 LGS'ye ilişkin merak edilen sorularınıza cevap bulabileceğiniz bir programla öğrenci ve velilerimiz ile online olarak buluşuyoruz. Lgs hakkinda merak edilenler sorulacak cevaplanmayan soru kalmayacak. Öğrencilerimizin ve velilerimizin heyecanla beklediği sınava az bir süre kaldı. Peki öğrencilerimiz bu sinava ne kadar hazır? Kendilerini psikolojik yönden nasıl hazırlıyorlar? Bu süreci nasıl yönetmeliler? Tüm bunların cevabının verileceği ve çok faydalı olacak bir içerikle karşınıza çıkacak olmanın heyecanı içerisindeyiz.2020 LGS'ye ilişkin merak ettiğiniz soruları bizlere mail atın 15 Mayıs 2020 Cuma günü instagram hesabımızda saat 16.00'da canlı yayında buluşmak üzere.
LGS Soruları Cevaplama Zamanı

2020 LGS Sorularınızı Cevaplama Zamanı
2020 LGS'ye ilişkin merak edilen sorularınıza cevap bulabileceğiniz bir programla öğrenci ve velilerimiz ile online olarak buluşuyoruz. Lgs hakkinda merak edilenler sorulacak cevaplanmayan soru kalmayacak. Öğrencilerimizin ve velilerimizin heyecanla beklediği sınava az bir süre kaldı. Peki öğrencilerimiz bu sinava ne kadar hazır? Kendilerini psikolojik yönden nasıl hazırlıyorlar? Bu süreci nasıl yönetmeliler? Tüm bunların cevabının verileceği ve çok faydalı olacak bir içerikle karşınıza çıkacak olmanın heyecanı içerisindeyiz.
2020 LGS'ye ilişkin merak ettiğiniz soruları bizlere mail atın 15 Mayıs 2020 Cuma günü instagram hesabımızda saat 16.00'da canlı yayında buluşmak üzere.

12-05-2020

İstiklal Mh. Mithatpaşa Caddesi 43, 34760 Ümraniye/ İSTANBUL - 0 216 329 19 90

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.