İSTANBUL ÜMRANİYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SÜLEYMAN GÖKÇİMEN´İN 15 TEMMUZ MENFUR OLAYLARI İLE İLGİLİ MESAJI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SÜLEYMAN GÖKÇİMEN´İN 15 TEMMUZ MENFUR OLAYLARI İLE İLGİLİ MESAJI

15 TEMMUZ 2016 TARİHİNİ UNUTMAYACAĞIZ, UNUTTURMAYACAĞIZ…

 Milli İradeyi, yarınlarımızı, umutlarımızı, inançlarımızı hedef alan,  FETÖ cü PDY Terör örgütünün gerçekleştirmeye çalıştığı darbe, Baş Komutan ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’IN liderliğinde Yüce Türk Milleti tarafından bertaraf edilmiştir.

DARBE’YE koşulsuz şartsız “HAYIR” diyen, tanklara, tüfeklere, jetlere karşı göğsünü siper eden halkımız dünya tarihine unutulmaz bir destan daha ilave etmiştir.

Her şeyi yıllardır en ince ayrıntısına kadar hesapladığını sanan vatan hainlerinin Allahın en büyük tuzak kurucu ve tuzak bozucu olduğunu nasıl da unuttuklarına bir kez daha şahit ve müdahil olduk.

Şu andan itibaren hepimize düşen görev safları sık, yüreklerimizi ferah, başlarımızı her zamankinden daha dik tutmaktır.

Demokrasiye sahip çıkmaya devam etmeli, halkın özgür iradesi ile seçtiği meclise siper olmayı sürdürmeliyiz.

15 Temmuz tarihi;  İmanın,  toptan tüfekten daha güçlü olduğunun, Milli İradenin önünde hiçbir gücün duramayacağının bütün hainlere bir kez daha gösterildiği gündür.

PEK ÇOK KAHRAMANLIK HİKÂYESİNİN, NİCE İHANET HİKÂYELERİNE KARIŞTIĞI GECENİN KARANLIĞI ALLAHA ŞÜKÜRLER OLSUN Kİ AYDINLIK YARINLARIN ÜZERİNE DOĞMUŞ, ŞERLER HAYIRLARA HER ZAMAN Kİ GİBİ VESİLE OLMUŞTUR.

VATAN VE DEMOKRASİ NÖBETİNİ CANIYLA KANIYLA TAMAMLAYAN ŞEHİTLERİMİZE ALLAHTAN RAHMET VE MAĞFİRET DİLERKEN YARALILARIMIZA ŞİFA DUALARI EDİYORUM.

SAYGILARIMLA…

 

 

İstiklal Mh. Mithatpaşa Caddesi 43, 34760 Ümraniye/ İSTANBUL - 0 216 329 19 90

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.