İSTANBUL ÜMRANİYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

Geleceğimizin teminatı olan siz sevgili çocuklarımızın Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramlarını en içten sevgilerimle kutluyorum.

Güzel ülkemin güzel çocukları, sizler bu günlerden yarınlara, yarınlardan geleceğe uzanan yolumuzu aydınlatan, yüreğimizi umut la dolduran en kıymetli varlıklarımızsınız.

Bu gün sizin bayramınız içinizden geldiğince coşku ve sevinçle kutlayınız. Fakat yarınlara hazırlanmayı, yarınları doğru ve sağlam taşlarla hazırlamayı da ihmal etmeyiniz. Zira hızla gelişen ve değişen dünyamızda yarınların adımları için bu günden çok çalışmak gerekmektedir.

Sevgili Çocuklar;

Çok çalışınız… Çok öğreniniz… Çok sorgulayınız ve araştırınız. Dünya bilgiyi tüketen, kullanan değil üreten nesillere ihtiyaç duymaktadır. Bu ihtiyaca cevap verebilecek donanımlarla kuşanınız.

Bizler sizlerin emaneti olan bu ülkeyi  sizlere teslim edeceğimizin bilinciyle çalışırken, sizler de bu emaneti daha iyi yarınlara taşıyacak bilgi, sevgi ve saygı gücü ile kendinizi besleyiniz.

Hepinizin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayram’ınızın 95. Yılını tekrar en içten sevgilerimle kutlar bu  anlamlı günü çocuklarımıza hediye Atatürk’ü minnet ve şükranla yad ediyorum.

                                                                                                      Süleyman GÖKÇİMEN

                                                                                          Ümraniye İlçe Milli Eğitim Müdürü


İstiklal Mh. Mithatpaşa Caddesi 43, 34760 Ümraniye/ İSTANBUL - 0 216 329 19 90

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.